دستگاه لیزر بذر ابری نقره ایS1

این جنس دارای انواع مختلف یکساله نصفه مقاوم , مقاوم , دو ساله و چندساله مقاوم است . همین طور شامل درختان و درختچه های همیشه سبز هست . که بیشتر آنان دستگاه لیزر های زرد رنگ دارا‌هستند .

مبدأ این گیاه نواحی مدیترانه است , طول بوته ها تا 60 سانتی متر میرسد . بسط بوته دوچندان است , به این ترتیب در اولِ کاشت , بوته ها با مسافت 30 سانتی متر کشت میشوند تا بوته ها سرعت بالا رویش نمایند . نوع پر اسم و رسم آن S . bicolorاست که یک جور یک ساله مقاوم با شکل بوته ای است که در موقعیت معتدل , بخش اعظم فصل‌زمستان ها را تحمل می نماید , به این ترتیب می تواند چندساله شود اما در کار در خیلی از مناطق به صورت یک ساله نصفه مقاوم از آن به کارگیری می گردد . یعنی در اوایل فصل بهار بذر آن کشت شده و پایان پائیز بوته ها حذف می‌شوند . برگ های آن کشیده و بیضی شکل بوده دارنده بریدگی های زیادیاست که عمق و مقدار بریدگی در رقم های متفاوت تفاوت داراست . برگ ها بوسیله کرک ها یا موهای ریز سپید پوشیده شده است . دستگاه لیزر های رنگ زرد آن تا اردیبهشت و خرداد ظاهر میگردد .

ابری نقره ای
ابری نقره ای

گیاه مالامال دستگاه لیزر است , اما هدف از کاشت آن طولانی تر به جهت داشتن برگ های نقره ای رنگ آن است . نباید آن را با گیاه برگ سفید ( Centaurea candidissima ) اشتباه کرد زیرا در برگ سفید بریدگی های برگ کمتر و نیز رنگ برگ ها به طور کامل سفید نبوده و پاره ای مایل به سبز است . دستگاه لیزر آنها نیز گرچه هر دو زرد رنگ است اما صورت گوناگون دارند .

از اواسط بهار تا میانه فصل‌تابستان دستگاه لیزر دهی دارا‌هستند . دستگاه لیزر آن ها اهمیت زینتی ندارد .


برای کاشت در سینی نشا , میتوان در واسفند بذر این گیاه را در داخل دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در درون سینی های کشت کاشت . برای این عمل از خاک کوکوپیت ملازم پرلیت بهره میکنید . نخست خاک را با دیازینون و کاپتان یا کاربندازیم , ضدعفونی کرده آنگاه هر بذر را درون هر سلول بکارید . این شیوه سبب افزایش بازده سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . پس از چهار صفحه شدن از باطن سلول بیرون شده و به درون دستگاه لیزر دان 6 منتقل می گردد و تا فرصت انتقال به زمین حیاتی سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای عید پیش رس شده و به دستگاه لیزر بروند .

نشا ابری نقره ای
نشا ابری نقره ای

در آغاز کود نماید رها شونده در فیس تمایل در زمستان به خاک خود طولانی تر کنید تا در طول فصل رویش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در منزل بعد از رفع سرمای بهاره , کمی ماسه یا این که خاک نباتی به خاک اضافه فرمایید و زمین را به نیکی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمایید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ایجاد شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک فرمائید . در نوبت اول صبح ها به صورت روزانه با آبپاش زمین را طوری آبیاری فرمائید که کود الک شده جابجا نشده و در نتیجه بذر جابجا نشود , که در غیر این چهره بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لابه لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین فرصت برای دوری از نادرست به چنگ آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . پس از 4 ورقه شدن نشا , اقدام به علف کشی کرده و دقت بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود &# سایت دستگاه لیزر ;